İhtiyacınızı biliyor ve size özel çözümler sunuyoruz...Lojistik Hizmet Sağlayıcıları ekibimiz, uzun yıllara dayanan lokal ve global bilgi birikimi ve tecrübe ile Lojistik sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimize (Uluslararası ve yurtiçi karayoulu taşıma, kara, hava, deniz, demir ve multi modal yollar ile uluslararası ve yurtiçi taşıma işleri komisyonculuğu, depolama, gümrükleme, liman hizmetleri, NVOCC, gemi acenteliği hizmetleri, tersane) ihtiyaçlarına uygun sigorta programlarını dizayn etmeyi ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Ekip üyelerimiz, alanlarında ortalama 10 yıl tecrübeye sahip, lokal ve global programların oluşturulması konusunda bilgi birikimi edinmiş, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan profesyonellerden oluşmaktadır.

Ürünlerimiz nedir?

Herhangi bir yükün bir yerden bir başka yere uygun karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu nakil vasıtaları ile taşınması esnasında karşılaşabileceği hasar ve kayıpları güvence altına alan sigorta türüdür. İlgili teminat Nakliyat Genel Şartları, A,B,C Enstitü Klozları, Tam Ziya, Kamyon Klozu ve Nakliyat Özel Şartları ile belirlenmiş sınırlar ile sağlanabilmektedir.

Sigortaya konu ürünün üretim sürecinden başlayarak nihai kullanıcıya ulaşana kadar maruz kalabileceği tüm risklere karşı poliçe şartları doğrultusunda teminat sağlayan sigorta türüdür. Ürünün Uluslararası Nakliyat, İç Taşıma ve Depolardaki riskleri geniş teminatlar ile güvence altına alınmaktadır.

Sigortalının ticari faaliyeti sebebiyle bir sözleşmeye bağlı olarak sorumlu olduğu ve adresleri poliçe üzerinde belirtilen kapalı alana sahip depo sınırları içerisinde üçüncü sahıslara ait emtiaların yükleme, boşaltma, istifleme, yer değiştirme faaliyetleri başta olmak üzere karşılaşabileceği riskler için koruma sağlayan poliçe türüdür. Sigortalıya yüklenebilecek yasal sorumluluklar çerçevesinde emtia da oluşabilecek fiziki hasarlar ile üçüncü şahıslara verilebilecek maddi ve/veya bedeni zararlar poliçe üzerinde belirtilen özel şart, kloz ve limitler ile teminat altına alınmaktadır.

Sigortalı ile Sigortacının fiyat, teminat limiti, şart ve süre kapsamında mutabık kalarak gerçekleştirilecek olan tüm sevkiyatların teminat altına alındığı bir sigorta türüdür. Poliçe, işin özelliklerine göre depo primli ya da sefer esaslı olarak düzenlenebilir ve süresi genellikle bir yıldır. Abonman yapısı ile yıllık sigorta bedeli dikkate alındığından ve dolayısıyla daha büyük bir sevkiyat bedeli ortaya çıktığından tek seferlik düzenlenen emtea nakliyat poliçelerine kıyasla fiyat avantajı yakalanabilmektedir.

GLOBAL NETWORKÜMÜZ