İhtiyacınızı biliyor ve size özel çözümler sunuyoruz...Denizcilik Ekibimiz, risk, sorumluluk ve sigorta konularında denizcilik alanında lider profesyonellerden oluşur. Ekibimiz, denizcilik sektöründeki uzmanlığı sayesinde risklerin belirlenmesi, yönetilmesi ve transfer edilmesi konularında lokal ve global deneyim ile ihtiyaca özel optimum kapasite ve maliyeti müşterilerimizin hizmetine sunmayı amaçlar.

Ürünlerimiz nedir?

Tekne ve Makine Sigortaları ile ticari amaçla yük taşımacılığında kullanılan her türlü deniz aracının (tanker, kuru yük gemisi, dökme yük gemisi, deniz otobüsü, römorkör, yüzer vinç, yüzer havuz vb.) denizde karşılaşabilecekleri risklere karşı güvence sağlanır.

P&I Sigortası (Koruma ve Tazmin) Tekne / Gemi sahiplerinin 3.şahıslara, çevreye, personeline karşı ve taşıdığı yük var ise yükle ilgili sorumluluklarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Tekne İnşaa Sigortaları ile yeni inşa edilen veya kapsamlı tadilat gören teknelerin bu işlemler sırasında karşılaşabilecekleri risklere karşı güvence sağlanır.

Yatın gövdesi ile birlikte limanda, tersanede, marinada, kızakta veya kayıkhanede veya çekilmesi, taşınması ve denize indirilmesi dahil donanım ve ekipmanlarının karşılaşabilecekleri risk ve kayıplara karşı güvence sağlanır.

Terminal Operatör Sorumluluk Sigortası, liman işletme faaliyetleriyle alakalı olarak, limanda bulunan kargo, deniz taşıtları, ekipman ve 3. şahıs mallarında yanaşma, yükleme, boşaltma sırasında oluşabilecek zararlar ve limanda bulunan deniz taşıtları sebebiyle 3. şahıslar veya mallarında oluşabilecek zarar ve bu zararlarla ilgili dava masrafları teminat altına alınır.

GLOBAL NETWORKÜMÜZ