İhtiyacınızı biliyor ve size özel çözümler sunuyoruz... Alanında uzman profesyonellerden oluşan ekiplerimiz, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal şirketlerin sektörel bazda risk profillerini anlayıp bu şirketlerin lokal ve global piyasalardan sigorta ihtiyaçlarını sağlamayı amaçlar.

Ürünlerimiz nedir?

Motorlu aracın işletilmesi sırasında üçüncü şahısların bedeni veya maddi zarara uğramasına sebep olması halinde, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre aracın işletenine düşen sorumluluğu zorunlu sigorta limitlerine kadar teminat altına alan yaptırılması zorunlu sigorta ürünüdür. Trafik Sigortası sadece üçüncü şahıslara verilen zararları karşılamakta olup, kendi aracınızın hasarını karşılamamaktadır, bunun için kasko sigortası yaptırılması gerekir.

Sigortalının, karayolunda kullanılabilen motorlu kara taşıtından doğan menfaatinin sigorta poliçesinde belirtilen riskler dolayısıyla oluşabilecek maddi zararları temin eder. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında çarpışması, devrilmesi, sel-deprem gibi nedenlerle hasarlanması, çalınması veya yanması halinde devreye girer.

GLOBAL NETWORKÜMÜZ